Poradna
+420606 773 388,+420596 515 020
Úvod / Záruka a servis

ZárukaServis

Na tepelná čerpadla NeoRé poskytujeme spotřebiteli záruku 36 měsíců. Záruční doba na tepelné čerpadlo začíná běžet dnem převzetí zařízení kupujícím. V případě zájmu je možné tuto záruční dobu prodloužit, a to na základě vyplnění online žádosti.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA TEPELNÁ ČERPADLA

Prodloužená záruka
NeoRé, NeoRé MX, NeoRé TX, NeoRé MTX a NeoRé MINI Prodloužená záruční doba na 60 měsíců na celé tepelné čerpadlo za příplatek 6 990 Kč bez DPH Prodloužená záruční doba na 120 měsíců na kompresor čerpadla za příplatek 10 990 Kč bez DPH Prodloužená záruční doba na 60 měsíců na celé tepelnéčerpadlo a 120 měsíců na kompresor čerpadla za příplatek 16 990 Kč bez DPH
NeoRé EX, NeoRé MX DUO Prodloužená záruční doba na 60 měsíců na celé tepelné čerpadlo za příplatek 13 990 Kč bez DPH Prodloužená záruční doba na 120 měsíců na kompresor čerpadla za příplatek 20 990 Kč bez DPH Prodloužená záruční doba na 60 měsíců na celé tepelnéčerpadlo a 120 měsíců na kompresor čerpadla za příplatek 33 990 Kč bez DPH

Prodloužená záruka se vztahuje na kompletní  opravu vady tepelného čerpadla a v její ceně jsou zahrnuty veškeré náklady na opravu, včetně dopravy servisního technika. Prodloužená záruka je v platnosti ode dne úhrady příslušné částky.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

V případě záruční nebo pozáruční  opravy tepelného čerpadla se prosím obraťte na níže uvedené telefonní číslo. Pokud Vám telefon ihned nezvedneme, záhy se Vám na Váš telefon ozveme (proto nevolejte, ve vlastním zájmu, z utajených čísel).

V průběhu trvající záruční doby na tepelné čerpadlo je pro zákazníka opodstatněný výjezd servisního technika vč. s tím spojených nákladů bezplatný, resp. je zahrnut v ceně dopravy.

  SERVISNÍ LINKA

  tel.: +420 730 894 300

PO-PÁ 7:00 - 17:00 hod
SO-NE
svátky
10:00-15:00 hod

POZÁRUČNÍ SERVIS NEBO MARNÝ VÝJEZD

V případě marného výjezdu (kdy nahlášená „závada“ byla na straně obsluhy a nelze uplatnit záruční opravu) nebo pozáručního servisu budou koncovému zákazníkovi účtovány provedené úkony dle platného servisního ceníku. Úhrada za provedené úkony se hradí v hotovosti na místě.

Vykřičník

Servisního technika je možné objednat na základě vyplnění online žádosti.       

  Pro nahlášení Záručníopravy si připravte:
1. Přesné označení tepelného čerpadla (např. Neoré 11 HP)
2. Sériové číslo tepelného čerpadla (naleznete ..)
3. Datum instalace a uvedení do provozu autorizovaným servisem
4. Datum poslední pravidelné roční prohlídky a název autorizované firmy
5. Pokud máte prodlouženou záruku, pak uveďte typ
6. Přesnou adresu místa instalace
7. Kontaktní údaje (telefonní číslo, email)
8. Záruční list (musí být k dispozici v místě instalace)
9. Stručný popis závady
   
  Pro nahlášení Pozáručníopravy si připravte:
1. Přesné označení tepelného čerpadla (např. Neoré 11 HP)
2. Sériové číslo tepelného čerpadla (naleznete ..)
3. Datum poslední pravidelné roční prohlídky a název autorizované firmy
4. Přesnou adresu místa instalace
5. Kontaktní údaje (telefonní číslo, email)
6. Stručný popis závady